• Wirtualne spacery

  Pierwszy krok do przyciągnięcia klienta to efektowe zaprezentowanie swojej oferty.

 • Urządzenia i przedmioty 3D

  Możesz zobaczyć produkt z każdej strony. Wystarczy obrócić.

 • video360

  Ujęcia z kamery już nie ograniczają. Film o przekątnej 360x180 stopni.

 • Z lotu ptaka

  Zdjęcia, filmy, panoramy. Wykonane z profesjonalnego drona z podwieszonym aparatem fotograficznym lub kamerą.

Co robimy?

Filmy i zdjęcia z drona, wirtualne spacery, video360, filmy reklamowe, przedmioty w 3D, strony internetowe, grafika.

Realizacje

Przykładowe produkcje z dziedzin którymi się zajmujemy. [zobacz]

Współpracowaliśmy

Urząd Marszałkowski, urzędy miast i gmin, przedsiębiorstwa, uczelnie, muzea,... [zobacz]

BACK
kwi 14, 2015 |
Video360, Wszystkie realizacje,  |
kreo

Przedwiośnie w regionie Puszczy Knyszyńskiej

Zapraszamy do obejrzenia Regionu Puszczy Knyszyńskiej w technice "video360" http://www.video360.wpuszczyknyszynskiej.pl. Jest to innowacyjna technika pozwalająca na oglądanie filmu w pełnym w zakresie widzenia 360x180 stopni. W takim filmie można samodzielnie wpływać na to co chce się obejrzeć i nie jest się ograniczonym do jednego kierunku widzenia. Jest to jedna z pierwszych takich produkcji w Polsce.

Efektem pracy z tego roku jest kilkanaście ujęć z których zostało wybranych 11 które najpełniej pokazują obszar Puszczy Knyszyńskiej z jej bogactwem przyrodniczym, kulturowym i architektonicznym. Projekt został zrealizowany dzięki Stowarzyszeniu OrthNet z dotacji Europejskiego Funduszu na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w ramach Lokalnej Grupy Działania LGD Puszcza Knyszyńska.

Od strony technicznej, widz za pomocą myszki komputerowej sam decyduje o kierunku obserwowanego obrazu, może również przybliżać i oddalać widziany obszar. Format obrazu do odtwarzania to 4K lub FullHD. Istnieje możliwość odtwarzania filmu na urządzeniach mobilnych typu tablet smartfon z wykorzystaniem orientacji żyroskopowej i nadawaniu kierunku widzenia. W projekcie został wykorzystany również dron do ująć lotniczych, co znacznie wzbogaciło nagranie o ciekawa ujęcia z powietrza.
Osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu są: Michał Grześ i Sławomir Szeremeta. Partnerami projektu są: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Gródeckiej, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Pracownia filmu i fotografii w Michałowie.

http://www.video360.wpuszczyknyszynskiej.pl

Niektóre realizacje

gru 20, 2016 |
Filmy promocyjne, Zdjęcia z lotu ptaka, Video360, Wszystkie realizacje,  |
kreo

 Aby spojrzeć w innym kierunku, chwyć myszką film i przesuń w pożądanym kierunku (Click and drag the video to move the camera). LINK DO FILMU NA YOUTUBE.

lip 5, 2016 |
Filmy promocyjne, Zdjęcia z lotu ptaka, Wszystkie realizacje,  |
kreo

Kompleksowa realizacja w dwóch wersjach językowych obejmująca: film promocyjny z ziemi i drona (link do YouTube), ulotki informacyjne, plakaty, wirtualny spacer, zdjęcia z lotu ptaka.

wrz 4, 2015 |
Filmy promocyjne, Wszystkie realizacje,  |
kreo

Warto obejrzeć! Rowerem, kajakiem, biegiem, konno, wpław - wszystkie drogi prowadzą do Łękuka. Link do YouTube http://www.youtube.com/watch?v=0muMeuXmDe0